Duomenų atkūrimas – procesas

Ilgametėje savo praktikoje esame susidūrę su įvairiomis duomenų praradimo situacijomis – nuo fiziškai pažeistų diskų ar žmogiškųjų klaidų iki stichinių nelaimių, kibernetinių atakų ar sabotažo. Suprantame duomenų svarbą kasdieninėje jūsų veikloje, todėl siūlome pasirinkti iš kelių duomenų atstatymo skubos variantų.

Kaip skubiai norite atkurti duomenis?

7-10 dienų diagnostika ir duomenų atstatymas ne skubos tvarka.

24 -36 val. diagnostika ir duomenų atkūrimas ypatingos skubos tvarka.

Abiem atvejais, inžinieriai įvertina laikmenos pažeidimo lygį ir esamą duomenų būklę. Šio vertinimo rezultatas – galimų atkurti failų ataskaita, kurią galima peržiūrėti internete prieš priimant sprendimą dėl duomenų atkūrimo paslaugos užsakymo. Atkurti duomenys grąžinami užsakovui jam patogia forma – perkeliami į naują diską ar kitą laikmeną, taip pat užkoduoti duomenys parsisiuntimui gali būti patalpinti saugiame serveryje. 

Paprastas 4 žingsnių procesas

Konsultacija   -> Diagnostika   -> Duomenų atkūrimas    -> Duomenų grąžinimas 

Mes atstatome duomenis!

Nuo 2003 m. bendradarbiaudami su Kroll Ontrack, duomenų atkūrimo lyderiu pasaulyje, turėdami galimybe pasinaudoti šios kompanijos žiniomis, patirtimi, sukurtais ir patentuotais duomenų atkūrimo įrankiais, aukščiausios klasės laboratorija bei didžiausiu donorų rezervu, drąsiai sakome – mes atstatome duomenis!

569K atstatymų – 90% sėkmės koeficiantas – 35 patirties metai

(šaltinis: Kroll Ontrack)

Skambinkite dabar