Duomenų atkūrimas – media

Kietųjų diskų atkūrimas

 

Nepaisant duomenų praradimo pobūdžio, sudėtingumo ar aplinkybių, suprantame, kad negali būti dviejų identiškų duomenų atstatymo atvejų. Konsultacijos metu įvertiname, o  diagnostikos metu parenkame tikslingiausią priemonių paketą jūsų laikmenos duomenų atstatymui.

 

Mechaniniai pažeidimai 

Jei jūsų diskas nustojo veikti ir/ar skleidžia neįprastą garsą panašų į tiksėjimą ar traškėjimą, galbūt jis yra pažeistas mechaniškai. Dažniausiai pasitaikantys gedimai tokiu atveju – disko skaitymo/ rašymo įrenginio, taip pat – disko varikliuko (motor) gedimas. Duomenų atstatymas, esant mechaniniams pažeidimams, atliekamas CleanRoom tipo laboratorijoje.

 

Loginiai pažeidimai

Jei diskas dirba, bet vartotojas negali atidaryti kai kurių ar visų bylų, tai – loginių disko pažeidimų pasekmė. Taip gali atsitikti due to lost partition ar (ne)tyčia suformatavus diską.

 

SSD atkūrimas

 

SSD duomenų atstatymas reikalauja specialių žinių ir įgūdžių, specifinių įrankių ir technologijų. 

Atsiųskite mums savo SSD nuotrauką su aiškiai matomais laikmenos parametrais. Mes įvertinsime situaciją ir pateiksime Jums fiksuotos kainos pasiūlymą duomenų atkūrimui. Greita, paprasta ir visiškai jokių įsipareigojimų.

 

Atkuriame duomenis iš įvairių SSD: Intel, SanDisk, Western Digital, OCZ Technology, Toshiba, PatriotMemory, Samsung, Micron, Kingston Technology, Seagate, STEC, PNY Technologies, Crucial, Transcend.

 

Jei jūsų SSD ir nėra paminėtas tarp šių gamintojų, susisiekime – mes atkuriame duomenis iš visų SSD.

 

Užkoduoti SSD duomenys

Dauguma SSD vartotojų, siekdami padidinti duomenų saugumą, jį užkoduoja. Todėl norint atkurti duomenis iš užkoduoto SSD reikalingi atkodavimo duomenys (user key, slaptažodis, pass-phrase arba atkodavimo programos key file).

 

Serverių atstatymas

 

Mes suprantame, kad sugedus serveriui, laikas, skirtas grįžimui į įprastinę darbinę būseną, įgauna ypatingą reikšmę. Todėl duomenų atstatymo specialistai, esant poreikiui, dirba 24/7. 

 

Surinksime pirminę informaciją telefonu (gamintojas, konfigūracija, virtualisation software ir kt.

Įvertinsime duomenų praradimo situaciją ir nustatysime galimus gedimo šaltinius,

Patarsime, kokių veiksmų imtis, kad situacija nepablogėtų,

Įvertinsime nuotolinio duomenų atstatymo galimybę,

Patarsime, kaip serverį paruošti pristatymui į laboratoriją.

 

Atstatome duomenis iš šių serverių sistemų:

Microsoft Exchange & kiti email serveriai

File serveriai

Duomenų bazių (database) serveriai

Microsoft SharePoint serveriai

Microsoft SQL serveriai

Web serveriai

Virtualios mašinos (virtual servers)

 

RAID duomenų atstatymo paslaugos

 

LABORATORIJOJE

Nepriklausomai nuo RAID gedimo tipo (fizinis ar loginis), geriausias sprendimas bet kokiam RAID tipui – duomenų atstatymas laboratorijoje.

Duomenų atstatymas vykdomas specialioje ISO-5/Class 100 Ontrack laboratorijoje tam, kad pilnai būtų užtikrintas duomenų saugumas.

 

 

NUOTOLINIS ATSTATYMAS

Jei duomenų saugykla vis dar veikianti, galimas Duomenų atkūrimas vykdomas prisijungiant prie jūsų sistemos per internetą. Galimas tik tuo atveju, jei duomenų saugykla vis dar veikianti.

 

 

Skambinkite dabar